Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Micle Cleanmo

Numer telefonu : +86 1987546789

WhatsApp : +861987546789

Free call
Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna
  • Linia produkcyjna

Mówiąc najprościej, jest to zbiorowe ucieleśnienie ogólnej świadomości sytuacji, ducha współpracy i ducha służby.Duch zespołowy opiera się na szacunku dla indywidualnych interesów i osiągnięć.Rdzeniem jest współpraca, najwyższą sferą są wszyscy członkowie siły dośrodkowej, spójność, która jest jednością indywidualnych interesów i ogólnych interesów oraz promuje sprawny zespół operacyjny.Po ukształtowaniu ducha zespołowego nie wymaga się od członków zespołu poświęcania, wręcz przeciwnie, ich osobowości i umiejętności wykonania, aby zapewnić członkom wspólne wypełnienie celów misji, a także jasny sposób współpracy woli i współpracy prawdziwej wewnętrznej siły.Bez dobrego nastawienia do pracy i poświęcenia nie będzie ducha zespołowego.

 

  • Zwykle akceptujemy T / T i Western Union.
  • Zwykle akceptujemy T / T i Western Union.
OEM / ODM
Jaka jest różnica między duchem zespołowym a grupowym a kolektywizmem? Duch zespołu podkreśla indywidualną inicjatywę. Zespół to społeczność złożona z pracowników i kierownictwa. Kolektywizm podkreśla powszechność. Konkretne różnice między nimi są następujące:
1. Pod względem przywództwa: grupa powinna mieć wyraźnych liderów; Zespoły mogą się różnić, zwłaszcza gdy dojrzewają i dzielą się prawami do podejmowania decyzji.
2. Cele: cele grupy muszą być spójne z organizacją, ale oprócz tego grupa może również tworzyć własne cele.
3. Współpraca: współpraca grupy może być umiarkowana, a czasem członkowie są negatywni i antagonistyczni; Ale panowała atmosfera pracy zespołowej.
4. Odpowiedzialność: lider grupy powinien wziąć na siebie wielką odpowiedzialność, a oprócz lidera zespołu każdy członek zespołu powinien być również odpowiedzialny, a nawet współdziałać ze sobą i być wspólnie odpowiedzialny.
5. Umiejętności: umiejętności członków grupy mogą być różne lub takie same, podczas gdy umiejętności członków zespołu są komplementarne. Ludzie o różnej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu są zintegrowani, tworząc uzupełniające się role, aby osiągnąć efektywne połączenie całego zespołu.
6. Wyniki: wyniki grupy są sumą wyników każdej osoby, podczas gdy wynik lub wyniki zespołu są produktem wspólnie skompletowanym przez wszystkich.

R & D
Cele są ważnymi elementami zespołu i jest pięć kroków, które pomogą drużynie wytyczyć jasne cele:
Cele zespołu są uzgadniane. Dynamika zespołu zależy od tego, co zespół musi osiągnąć i od osobowości każdego członka zespołu
Pozwól zespołowi skoncentrować się na kluczowych priorytetach i zjednoczyć się z zewnątrz w.
Zespół powinien skorzystać z listy najważniejszych wkładów, aby stworzyć misję, która pokrótce określa, nad czym zespół pracuje.
Gdy zadania zespołu staną się jasne, zrób listę rzeczy do zrobienia - określającą, co zespół musi zrobić i jak członkowie muszą wchodzić w interakcje, aby osiągnąć swoje główne cele.
Skorzystaj z zadań zespołu i list rzeczy do zrobienia, aby zdefiniować zasady zaangażowania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

944854678@qq.com
+861987546789
41245245
324532452354
1111
212121
212121212
1212121212